25.8.2007 Lednice - dostih Mistrovství Moravy

25.8.2007 Lednice - Mistrovství Moravy - obrázek

25.8.2007 Lednice - Mistrovství Moravy - obrázek

Arachné Naděje snů - 5. místo (kategorie dospělých)
My Camelot Sandy Show - 2.místo (běh mladých)
Moira Ayort Back - první ovály na lednické dráze

 

Ajnon Naděje snů - trénink (zdokonalování sóloběhů)
Assanta Yrtep - trénink a nedělní společné běhy s Amilem !

 

Snímky od fotoreportérky Hanky najdete v rubrikách Ajnon a Assanty v akci a ostatní.

Na snímku nedělní pohodové dopoledne v azylovém stanu Simony a Libora Navrátilových (od vipetek Barchety a Tequily T.T.)

Máme za sebou velmi příjemný dostihový víkend. Letošní  Mistrovství Moravy ve mě vyvolalo vzpomínky na to loňské,  ihned po příjezdu na lednické závodiště. Stejně malá účast a velmi podobné počasí. Ta účast je daná vícerými akcemi ve stejný termín a blížícím se mistrovstvím Evropy.
Sobotní dostih a nedělní trénink nám splynuly do jednoho  příjemného a relaxačního zážitku. Mohlo by se zdát, že i podle  výsledku z dostihu se nám dařilo, ale  není to tak úplně pravda.  Zdánlivě dobré umístění našich vipetek bylo dáno tím, že to byla zároveň i místa poslední, vzhledem k počtu přihlášených.  Ale holky se zaběhaly s chutí sobě vlastní a pro Arinku to byl návrat do  života po proběhlém hárání. Hormony jí velely, aby se příliš nenamáhala a připravovala se radši na eventuální falešnou březost. V neděli dorazili Jana s Davidem a Belcantem Petula-Vera, který holkám udělal společnost při jednom společném běhu. Byl to ukázkový běh výstaváků. Vyrovnaný výkon všech tří běžících se  změnil až v cílové rovince, kdy se do čela probojovala Sendy. Mimochodem byla první i v druhém společném běhu, který běžela jen s Arinkou. Už to začíná být podezřelé. I pro Moiru byla neděle asi zajímavější, protože už věděla, co jí čeká a na co se má těšit. Za odměnu dostala druhý běh bez náhubku, aby mohla konečně tu mizící věc na lanku  zakousnout. Oproti sobotě už nekopírovala kladky, ale běžela krásně podél vnitřní strany oválu, jak to má být.
Další triumf slavili Vašíkovi. Hodně očekávali od společného běhu Senty s další salukou. Měli zároveň obavy, aby něco neuspěchali. Při předstartovním seznamování to nevypadalo nejlépe. Senta si asi myslela, že jí Hanka s Petrem chtějí vnutit Amila za ženicha a dělala pěkné cavyky a ofrky. Když zjistila. že je to jen další saluka na dráze, tak se zklidnila a ukázkově oběhla ovál, za velkého zájmu všech přihlížejících. Nechybělo mnoho a všichni téměř tleskali. Druhý běh proběhl podobně, jen Senta se víc osmělovala a tak tak, že Amila nedoběhla. Na Ajnon jsem nezapoměla, jen je se svými sóloběhy už trošku obehraná a měla by si to nějak srovnat v hlavičce-makovičce:
"Ajnon, opravdu už sama běháš dobře. Ale zkus to i s ostatními !"

Vždycky po tréniku spěcháme domů, ale tentokrát jsme se museli skoro přemlouvat. Příjemné klima u Návrátilových pod stanem jsme opouštěli zdlouhavě a téměř neradi. Jestli na to měl vliv ten blížící se konec léta nebo něco jiného, nevím. Každopádně se těšíme na další "nevýstavní" víkend.26.08.2007 17:28:57
Hana Valentová
Logo 1 a název.jpg
Facebook

Facebook

Arachné Naděje snů

Arachné Naděje snů


Pedigree Arachné

Pedigree Arachné

My Camelot Sandy Show

My Camelot Sandy Show


Pedigree Sandy Show

Pedigree Sandy Show

Rodokmen Sendy

Moira Ayort Back

Moira Ayort Back


Pedigree Moira AB

Pedigree Moira AB

Icy.jpg
Pedigree Icy Flower BSD

Pedigree Icy Flower BSD

Blue Effect Valentine Dogs

Blue Effect Valentine Dogs

chovný pes
Pedigree Blue Effect

Pedigree Blue Effect

Cariam Valentine Dogs - chovný pes
Cariam Valentine Dogs - chovný pes
Pedigree Cariam VD
Pedigree Cariam VD
Fifth Element Valentine Dogs - chovný pes
Fifth Element Valentine Dogs - chovný pes
hana.walentova@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one