28.-29.6.2008 Lednický zajíc a nedělní trénink

28.-29.6.2008 Lednický zajíc a nedělní trénink - obrázek

28.-29.6.2008 Lednický zajíc a nedělní trénink - obrázek

Arachné naděje snů - naše první stopka, Arinka neprošla veterinární kontrolou
My Camelot Sandy Show - 3. místo ve finále "B"
Moira Ayort Back - 2.sóloběhy


Na fotce
Dragonfly du Pack de la Jet

Když si vzpomenu na proběhlý víkend, mám pocit příjemně strávených dvou dnů, ve společnosti spoustu známých a kamarádů. Sledování dostihů za ochutnávání mnoha dobrůtek, večerní procházka prázdným lednickým parkem a posezení na zahrádce. To je jen stručný výčet této relaxační terapie. Počasí bylo pro kempující návštěvníky víc než dobré, a tak se i některé hotelové typy zakutali do spacáků a zopakovali si tak zážitky z mládí. Někteří spíš z dětství. I my, zatvrzelí obhájci pevných zdí a teplé sprchy jsme jim záviděli.

Samotný dostih pro nás nezačal příznivě. Arinka neprošla veterinární přejímkou k vůli oteklému prstu na pravé přední nožce. Po zbytek dne jsem ji po dobrém i po zlém vysvětlovala, že na dráhu nemůže, a že je to pro její dobro. Zjevně se mi to moc nedařilo. Naše barvy tak hájila jen Sendy. Shodou příznivých okolností se jí podařilo vybojovat třetí místo ve finále "B". Získala tak  i pár bodíků. Moira běžela 2x sólo tempem, které jí momentálně vyhovuje. Víc jsme po ní ani nechtěli. Dostihy byly napínavé jako vždycky, jen jsem si je tentokrát víc užila. První místo ve finále "B" obsadila mladá Gaia Bohemia SD. Myslím si, že se co nejdříve přesune do áčka. Je pravděpodobné, že se tam setká se svou sestrou Giny. Tu zastavilo špatné došlápnutí v opravném běhu, takže musela předčasně skončit. Naštěstí bez zranění. Áčko vyhrála Emmeline Isis Wind ze Slovenska a rovněž slovenský byl vítěz whippetů psů - Figo TT. Náladu kazilo jen několik zranění a zklamání některých majitelů z nedoběhů, které byly poměrně časté. Ještě před koncem dostihu přijela Zuzka Biskupská s lidskou a psí smečkou. Právě oni se pár hodin před příjezdem kompletně vybavili na stanování a docela nás naladili k následování. O něco později dorazily z brněnské výstavy psů další dvě Zuzky. Augustínová a Mikušová. Celou skupinu slovenské výpravy uzavřela Soňa Struháriková se svým doprovodem. Jak jsem psala v úvodu, bylo to příjemné setkání.

Stejně příjemně začala i neděle. Tak jako v sobotu, tak i tento den jsme spolu s Vaňkovými a rodinkou Machů zabrali místa pod valem a řešili spoustu psích a lidských starostí . I radostí. Trénink neproběhl zcela bez problémů, ale máme ponaučení pro příště.  Zásadou je, že se nemá nic uspěchat. Za slušného vedra jsme se všichni rozloučili a rozjeli se do všech světových stran, abychom se co nejdříve zase sešli.

V neděli nashledanou !

30.06.2008 08:58:13
Hana Valentová
Logo 1 a název.jpg
Facebook

Facebook

Arachné Naděje snů

Arachné Naděje snů


Pedigree Arachné

Pedigree Arachné

My Camelot Sandy Show

My Camelot Sandy Show


Pedigree Sandy Show

Pedigree Sandy Show

Rodokmen Sendy

Moira Ayort Back

Moira Ayort Back


Pedigree Moira AB

Pedigree Moira AB

Icy.jpg
Pedigree Icy Flower BSD

Pedigree Icy Flower BSD

Blue Effect Valentine Dogs

Blue Effect Valentine Dogs

chovný pes
Pedigree Blue Effect

Pedigree Blue Effect

Cariam Valentine Dogs - chovný pes
Cariam Valentine Dogs - chovný pes
Pedigree Cariam VD
Pedigree Cariam VD
Fifth Element Valentine Dogs - chovný pes
Fifth Element Valentine Dogs - chovný pes
hana.walentova@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one