Archiv 2014

Zlínští vipeti

Zlínští vipeti

Kony a Kari
Zlínští vipeti

Zlínští vipeti

Hromadné odměňování
29.12.2014 - sněhová probíhačka

Eva Rajnochová svolala předsilvestrovské chrtí rojení a i přes neúčast vzdálenějších soukmenovců, se nás ze Zlína sešlo poměrně dost. Psiska se ve sněhu řádně vybláznila a unavila, což bylo i účelem. I letošní zima skoupá na sníh nám pro tentokrát přála.

Za letošní rok je to všechno. Bylo toho samozřejmě víc, ale zajímavé maximálně tak pro nás :-)

VŠECHNO DOBRÉ V PŘÍŠTÍM ROCE 2015 !

Fotila organizátorka pochodu - Eva Rajnochová.
Renata s Karim

Renata s Karim

Kari a Nikolka.

Kari a Nikolka.

30.11. -1.12.2014 DUOCACIB Nitra

Cariam Valentine Dogs

30.11. rozhodčí Goncharug Olga/UA - mezitřída V4
1.12. rozhodčí Veiga Maria Gabriela/PT - mezitřída V1 bez titulu

Výstavy jsem se osobně nezúčastnila, poděkování patří Renatě Darebníkové a Nikolce Jílkové, které se o předvedení postaraly. Renatě navíc dík za ostatní servis. A k výsledkům ? Kari není dokonalý. Kdo je, že ? Ale oba dny obdržel známku výbornou, takže bych měla být spokojená. A já jsem ! Jen bych přála mnohým handlerům předvádět černého whippeta. Není to žádná sranda, protože se rozhodčím zbarvení buď nelíbí, nebo si nejsou jisti, jestli náhodou přes barvu nepřehlédli nějaký nedostatek. Je to velmi zábavné a za ty prachy to stojí ! Zatím.

Za fotky moc díky Jitce Honzíkové.
Po obědě

Po obědě

Dogdancingové soustředění v Březopupech.
15.11.2014 - intenzivní trénink v Březolupech

trenérka: Kateřina Veinlichová

aktéři: bratři Blue Effect a Cariam Valentine Dogs + kamarádka Kony s Evou

Coursingová sezona byla dlouhá a náročná. I proto bylo nanejvýš nutné proložit běhání jinou aktivitou. Pro Efu nejsou dogdancingové hrátky ničím novým, dokonce jsem tentokrát už zaznamenala i typické nabízení cviků s příslibem odměny. Ovšem takto to nefunguje kamaráde ! Odměna bude tehdy, když splníš můj povel (žádost, prosbu...?) a né, když mi nabídneš tvoje oblíbené pozice a myslíš, že máš vyhráno !
Nováček Kari byl z různorodé sestavy psů i z prostředí trochu vyjukaný, ale brzy se zorientoval a docela aktivně spolupracoval. Na konci dne byli opět oba grogy a po příjezdu domů odpadli. Ten kdo nezažil, neuvěří, kolik fyzické i mentální energie to psíky stojí.
Bylo to jako vždy osvěžující jak pro psy, tak pro mě. Už se rozhlížíme po dalších zimních aktivitách.
Milan jede !

Milan jede !

Ilustrační foto z blátivého závodu.
Moira AB

Moira AB

Poslední Moiřin závod.
čekání na start

čekání na start

Skupina vipetů sleduje šťastnější kolegy na dráze.
Moira a Myron.

Moira a Myron.

Sourozenci při společném závěru běhací kariéry.
9.11.2014 - Mistrovství Moravy Havířov

Icy Flower BSD - 2. místo whippet sprinter MIX, CACT Mistryně Moravy 2014
Blue Effect Valentine Dogs - 4. místo whippet sprinter MIX
Cariam Valentine Dogs - 5. místo whippet klasik
Moira Ayort Back - 6. místo whippet sprinter MIX - poslední závod a ukončení závodní kariéry

Náš poslední závod sezony 2014 byl ve znamení deště a bláta. Hrdiny jsou určitě pořadatelé a všichni členové týmu ČP, kteří se dva dny brodili blátem a mrzli na studeném dešti. Následný obdiv patří našim psům, kteří těžký terén zvládli bez úrazů a s plným nasazením. Jako vždy. Naposledy bych měla pochválit majitele, ale to jsou blázni, mnohdy chabého rozumu, kteří neví, co by svým psům udělali pro radost. Tady se už jedná o diagnózu, která je spíš k politování :))

Pozn. autora: jde samozřejmě o humor.

foto: Martina Tomšová a Renata Polonia Celerrimus
Kari Brno

Kari Brno

focení v areálu výstaviště
Kari Brno

Kari Brno

focení v areálu výstaviště
24.10.2014 - European dog show Brno 2014

Cariam Valentine Dogs - intermediate class VG

Dlouho jsem zvažovala, jestli se monstrózní čtyřdenní akce zúčastnit, či nechat být. Nakonec jsem podlehla nabídce poslední prodloužené uzávěrky a v pátek vyrazila do víru psů z celé Evropy a možná ještě z větších dálav. Co se týká whippetů, byla přihlášena padesátka fen a o něco mála vyšší počet psů. Norský rozhodčí Blütecher Knut byl velká neznámá. Po pár zhodnocených psech už jsme ale věděli, co preferuje. Neřešil výšku, líbili se mu statní vipeti ve výstavní kondici, co se barvy týče, preferoval žíhanou s bílými znaky. Jediný černý pes byl náš Cariam. Výsledek "velmi dobrá" jsem tak nějak očekávala. Nutno ještě říct, že černá je ve výstavních kruzích stále výjimečná. Ale zase jsme potkali staré známé, viděli co se ve whippetech "nosí", prošmejdili stánky a jeli domů.

1.11.2014 se Cariam opět ocitnul ve výstavní hale, pro změnu v Praze. Tentokrát dostal i posudek, i když nebyl z výstavy, ale z naplánované bonitace KCHCHADP. Z hodnocením jsme nadmíru spokojeni.
Kari

Kari

Kari, první závod v HU
Efa

Efa

Náš nový vítěz V4 CUPu 2014
10.-12.10.2014 coursing Alsónémedi (HU) a vyhlášení výsledků V4 CUP

závod

Cariam Valentine Dogs - 2.pl, resCACIL, whippet classic male
Blue Effect Valentine Dogs - 4. pl. whippet sprinter male
Icy Flower Bohemia Snap Dog - 6.pl. whippet classic female
About Face Valentine Dogs, - 5.pl. whippet classic male

V4CUP*

Blue Effect Valentine Dogs - winner V4CUP whippet sprinter
Icy Flower Bohemia Snap Dog - 3.pl V4CUP whippet classic
About Face Valentine Dogs, - 3.pl V4CUP whippet classic


Velmi dobrodružná cesta z města do nočních a neprobádaných maďarských vod. Ano, voda tam byla a také hejna komárů, ale to jsme zjistili až ráno, kdy jsme se probudili v parku u jezera, kousek od dostihové dráhy a coursingové louky. Posádka ve složení Denisa a já, 5 vipetích závodníků jsme přijeli pokořit maďarskou step s bodláky, pískem a ještěrčími dírami. Počasí nám přálo, někdy jsme měli pocit, že by snad mohlo být i chladněji. V závodu byl nejúspěšnějším závodníkem naší výpravy mladý Kari, ostatní skončili ve výsledcích poněkud na chvostu. Docela hezky se už dá podle umístění běhajících psů odvodit, co daný rozhodčí upřednostňuje. Maďarskému rozhodčímu se líbilo začátečnické pronásledování, které nerušilo nadbíhání, které je vlastní zkušeným lovcům. Ale asi to tak má být, pokaždé je tak úspěšný někdo jiný.

Jeden z posledních coursingů jsme si ovšem užili v příjemné atmosféře, která byla umocněna tím, že jsme nikam nespěchali. Kempovali jsme až do nedělního dopoledne, kdy jsme se v klidu sbalili, vyzkoušeli zdejší pískový ovál a vydali se na čtyřhodinovou cestu zpět do Zlína a Karviné.

* Pravidla V4 CUP - Nová mezinárodní soutěž pro chrty a vyjmenovaná plemene skupiny FCI V dle mezinárodního řádu FCI pro dostihy a coursing.
Soutěž pořádají coursingové kluby ze 4 evropských států - Polsko, Slovensko, Maďarsko a Česká republika. Do soutěže je zařazeno 9 mezinárodních (CACIL) závodů, podle daného kalendáře. Pro zařazení o titul Vítěz poháru V4 je nutná účast minimálně ve třech závodech ve třech zúčastněných státech. Soutěží se v každém plemeni a vždy pes i fena.

Za fotku Efy děkuji Martině Tomšové, za fotku Kariho Markétě Sousedíkové.
Efa a Sandy

Efa a Sandy

Dostihový den Slušovice
Efa

Efa

Dostihový den Slušovice
4.10.2014 dostihový den ve Slušovicích.

Dostihový den to sice byl, ale opravdu jen pro koníky. 6 whippetů ze stáje Evy Rajnochové a té mojí bylo nasazeno do programu, co by "kulturní vložka". Pro ty, co se dívali možná něco nového a zajímavého, pro nás docela hektická a vyčerpávající dvacetiminutovka. Bojovali jsme s nedostatkem odchytávačů psů, natahovačů návnady a dalších lidí, kteří by drželi zbytek vzpínajících se lovců. Ale nakonec to jaksi dopadlo a diváci měli toho dne o zážitek navíc. Jakmile jsme doběhli, spustil se lijavec, a pokud nepřestal, tak tam prší dodnes.
Saranga sprint

Saranga sprint

Chrtí skupina ve Slušovicích
28.09.2014 SARANGA sprint Slušovice

Tradiční závod rhódeských ridgebacků, ke kterému jsme se už poněkolikáté "přifařili", a tak nám tentokrát vytvořili vlastní kategorii. Jde o dvě dvěstěmetrové rovinky na koňské dostihové dráze s časomírou. Vyhodnocují se oba časy a nejnižší součet je samozřejmě vyhodnocen nejlépe. Z naší skupinky si vedl víc než dobře mladý Kari, který obsadil krásné 4. místo za svým ryze dostihovými kolegy. Pátý skončil urputný Efa a šestá Icy, která má sice potenciál, ale má i svoji chytrou hlavinku. Před cílovou kamerou zpomalila, aby mohla reagovat na vracející se střapec :)
Příjemně strávená slunečná neděle s přáteli, navíc za humny.
Sandy

Sandy

Klubová výstava Ježkovice 2014
Cariam

Cariam

klubová výstava Ježkovice 2014
Maya

Maya

klubová výstava Ježkovice 2014
21.9.2014 - klubová výstava whippetů Ježkovice

My Camelot Sandy Show - třída veteránů, výborná 2
Cariam Valentine Dogs - mezitřída, výborná 1, CAC
Bee Maya Valentine Dogs - třída otevřená, výborná

Vytáhla jsem matku Sandy na výstavu. Ani si nevzpomínám, kdy se naposledy zúčastnila nějakého běhání v kruhu. A asi proto, že ji je každá aktivita vzácná, předváděla se jak zamlada. Na to, že ji bude v listopadu 9 let vůbec nevypadá. Ani vzhledem, ani kondicí.
Po cestě do Ježkovic jsem v Přerově nabrala Sandynčinu dceru Bee Mayu. V autě na ni čekal i polobratr Cariam, který se okamžitě ujal role nápadníka, bratr nebratr. Oba potomky musím pochválit, v rámci mých vystavovatelských schopností a dovedností se předvedli moc hezky. Samotná výstava byla velmi komorní, přátelská a rychlá.

Za fotky děkuji Marianu Kohutovi (Kari a Sandy) a Simoně Kosorin (Maya).
Ptýrov

Ptýrov

Icy a Apollyanna při lovu
13.-14.8.2014 Mistrovství ČR Ptýrov

Icy Flower Bohemia Snap Dog - 2. místo, rCACT, vícemistr ČR
Blue Effect Valentine Dogs - 3. místo (ve psech 1.místo a titul Mistr ČR a CACT)

Přes celou republiku jsem vyrazila s Evou Rajnochovou a její vipetkou Kony. Po celotýdenních deších se počasí na den ustálilo, aby nám dopřálo odběhnout dobře zorganizovaný závod na dvou tratích, se 4 rozhodčími. S výsledkem jsem spokojená, hlavně to byla hojivá náplast po polském běhání.
Tentokrát jsme nespěchali domů, ale v klidu a pohodě si prodloužili atmosféru do neděle, kdy závodila druhá skupina psů. Těm bohužel už počasí opět nepřálo. My s Evou (spíš Eva) jsme chtěli ještě poznat kousek okolí, ale z Bezdězu nebylo pro mlhu vidět ani na krok a cestou po kamenité cestě už hustě a vytrvale pršelo. Uháněly jsem tedy zpět na Moravu.
Do závodu byl původně přihlášený i mladičký Kari ještě s "mokrou" licencí, ale nakonec zůstal k vůli lehkému zranění doma. Svoji premiéru si odbude při nejbližším dalším závodu.

foto: Monika Konopová
Litomyšl

Litomyšl

společné běhy Kariho
30.8.2014 - coursingový závod v Litomyšli

Cariam Valentine Dogs - splněny společné běhy pro licenci
Cebiscuit Valentine Dogs - první závod a krásné 2. místo sprinter mix !

Cestou z pracovního setkání u sečské přehrady jsme se zastavili v Litomyšli, kde jsme měli domluvené plnění licenčních běhů mladého Kariho. Splnil oba dva, i když budeme muset zapracovat na zkrocení jeho předstartovního běsnění. Není to dobré ani pro něho, o mých šrámech na zádech nemluvě :-)
Bratr Kariho Biski měl v Litomyšli svou závodní premiéru. Jsem ráda, že jsem mohla být u toho. Vedl si na začátku své sportovní kariéry velmi dobře a zdravě unaven celou cestu zpátky prospal.
sourozenci

sourozenci

měření Zbraslav
23.8.2014 - měření whippetů ve Zbraslavi u Brna

Hned tři sourozenci z vrhu "C" Valentine Dogs se v sobotu zúčastnili povinného přeměření, aby mohli začít běhat. Čeká je všechny ještě jedno měření v příštím roce a já věřím, že se přidají další vipetí sportovci z rodiny Valentine Dogs.
Děkujeme za aktivitu majitelům !

za fotku děkuji Bohunce Hanačíkové, majitelce Biskiho.
Swornegacie

Swornegacie

Pohled na dráhu
23.-.24.8.2014 Mistrovství Polska Swornegacie

Blue Effect Valentine Dogs - 7. místo whippet sprinter pes
Icy Flower Bohemia Snap Dog - 11. místo, klasik fena

Vzdálené polské dějiště pozdně letních coursingů ve Swornegacie mě lákalo už delší dobu. Měla jsem ho dost zidealizované a těšila jsem se. Co se týká terénu, místa a organizace, tak není co vytknout, ovšem poněkud nešťastný byl výběr rozhodčích. Ale možná jen jiný kraj, jiný mrav. To, za co naši psi běžně dostávají vysoké bodové hodnocení tady neplatilo a tak 6 česko-slovenských, jindy úspěšných závodníků odjelo z Polska s nevalným umístěním a s hořkokyselým pocitem. Není zkrátka vždycky posvícení :-)
Efa a Kari

Efa a Kari

Po výstavě v Topolčiankách
Cashide

Cashide

Oceněný Shidy s kokardou a paničkou Nikou
8.-10.8.2014 speciální a klubová výstava chrtů Topolčianky (Slovensko)

9.8.2014 Sighthound Club Show judge: Barbara Arndt, CAN

Blue Effect Valentine Dogs - V1, CAC a titul Beauty & Performance Winner 2014 (open class)
Cariam Valentine Dogs - V2, resCAC (intermediates class)
Casidhe Valentine Dogs - V1, CAC (intermediates class) - náš odchov


10.8.2014 Sighthound Specialty Show judge: Nina Neswadba, A

Blue Effect Valentine Dogs - VD3 (open class)
Cariam Valentine Dogs - V1, CAC (intermediates class)
Casidhe Valentine Dogs - V3 (intermediates class) - náš odchov

foto Shidiho vlevo: Miriam Hudecová
foto Efy a Kariho vpravo: Renata Darebníková
Efa

Efa

coursing v Bratislavě
2.8.2014 - CACIL coursing Bratislava

Blue Effect Valentine Dogs - 3. místo, whippet sprinter MIX
Icy Flower Bohemia Snap Dog - 9. místo, whippet klasik fena

za spoustu krásných fotek včetně této děkuji Gordon Setter Isis
Rejvíz

Rejvíz

Parta hic na konic
25.-27.7.2014 - prodloužený víkend zakončený CACIL coursingem (Jeseníky Rejvíz)

Blue Effect Valentine Dogs - 1. místo whippet sprinter, CACT
Icy Flower Bohemia Snap Dog - 2. místo, resCACT, hodnocena v kategorii whippet fena sprinter
Moira Ayort Back - 6. místo, stažena po prvním kole (vzhledem k horku a věku)

foto: Lenka Voráčková
Efa

Efa

Rakousko - Ottenschlag
20.7.2014 - CACIL Coursing in Ottenschlag (Rakousko)

Blue Effect Valentine Dogs - 3. místo, whippet sprinter
Moira Ayort Back - 9. místo, whippet fena klasik
zadaný pejsek

zadaný pejsek

Bastiaan Fast Angels
volný pejsek

volný pejsek

Big Bear Fast Angels
volný pejsek

volný pejsek

Black Berry Fast Angels
zadaná fenka

zadaná fenka

Blue Berry Fast Angels
zadaná fenka

zadaná fenka

Blue Belle Fast Angels
zadaný pejsek

zadaný pejsek

Blue Valentine Fast Angels
volný pejsek

volný pejsek

Black Sunny Fast Angels
volný pejsek

volný pejsek

Be Joker Fast Angels
zadaný pejsek

zadaný pejsek

Blues'n Jazz Fast Angels
volný pejsek

volný pejsek

Black Noir Fast Angels
volný pejsek

volný pejsek

Bellami Fast Angels
6.7.2014 - štěňátka Efy a Hopi už mají týden. Mají už svoje jednotlivé portréty, i s popisem jak se jmenují a jestli už mají nebo nemají budoucího majitele.
V případě zájmu a dotazů kontaktujte majitelku chovatelské stanice www.fast-angels.cz Petru Jašovou. A samozřejmě i mně.
litter B FA

litter B FA

štěňata Hopi a Efy
28.6.2014 - to je datum narození 11 !! štěňat od fenky Hopi a po taťkovi Efovi.
9 pejsků - 5 černých s bílými znaky, 2 černě žíhaní s bílými znaky, 1 bílomodrý a 1 bílý s plavomodrými znaky.
2 fenky - 1 stříbrná a 1 bílá s černými znaky. Všechna štěňátka měla slušnou porodní váhu kolem 300 gramů a všechna se mají čile k světu.
Další fotky budou následovat, hned je budu mít k dispozici.
V případě zájmu o pejska vám ráda poskytnu informace. A samozřejmě i majitelka chovatelské stanice Fast Angels - Petra Jašová (www.fast-angels.cz).
Efa a Hopi

Efa a Hopi

Očekáváme štěňata
19.6.2014 - očekávaná ŠTĚŇATA

S velkou radostí oznamuji, že se náš Blue Effect Valentine Dogs koncem měsíce stane otcem blíže neurčeného počtu štěňátek. Maminka je Hopi od Hněvína a spolu s tatínkem Efou tvoří všestranný sportovní pár. Doufáme v narození aktivních a milých štěňátek, barvy plavé, plavomodré a modré po tatínkovi. Všechny barevné odchylky jsou vítané a možné ! Jak je to ostatně u vipetů zvykem.
Veškeré informace Vám ráda poskytne majitelka fenky a chovatelské stanice Fast Angels - http://www.fast-angels.cz/. Já samozřejmě také.
Těšíme se na hodné, aktivní a zodpovědné budoucí majitele, kteří s námi zůstanou v kontaktu.
Jasenie

Jasenie

11 vipetů na procházce
13.-15.6.2014 Víkend s chrty na Slovensku

sobota výstava: rozhodčí Inguna Grava-Thurman, LV

Blue Effect Valentine Dogs - V1, CC, Nejlepší pes, BOS

neděle coursing

Blue Effect Valentine Dogs - 1. místo CACT (whippet sprinter MIX)
Icy Flower Bohemia Snap Dog - 1. místo, CACT (whippet klasik fena)
Moira Ayort Back - 3. místo (whippet klasik fena)

a náš odchov s majitelkou Denisou Machů:

About Face Valentine Dogs - 1. místo CACT (whippet klasik pes) - bravo Fejzíku !


Za necelý týden, co se všichni naši vipeti pořádně zrekreovali u moře v Chorvatsku, jsem se třemi zástupci vyrazila hájit české barvy na Slovensko. Na Vsetíně jsem přibrala Míšu Slobodovou a další dvě vipetí posily a hurá do Nízkých Tater do Jasenia. Po čtyřech hodinách jízdy nás čekala chata v horském kempu a další řada chrtích přátel a známých. Pobyt se až na pár drobností vydařil, včetně výsledků. Budeme se těšit na nějaké příště :-)

foto: Ivana Petráková
Chlumec

Chlumec

Efa červená dečka
11.5.2014 Chlumecký střapec a jiné aktivity

Blue Effect Valentine Dogs - 1. místo, CACT, pes sprinter, nejvíce bodovaný pes dne
Moira Ayort Back - 6. místo, fena klasik

Ten chlumecký zámek jsem viděla za lesem už v sobotu, protože jsem na cesty vyrazila již v pátek.
Byl to vlastně prodloužený víkend s Denisou a jejími a mými psy na statku v Neratově, pak na klubové výstavě s Ivou na Alwinu a konečně se všemi ostatními v neděli na coursingu. Efa si přivezl nějakou pčikací nákazu a nejvyšší bodové skóre, které ale očividně zajímalo jenom mě. Moira použila všechny mazácké finty co zná, ale zaběhla si krásně a zakousla způsobem jí vlastním. Takže spokojenost.
Svou závodní premiéru v dospělém věku si zkusila Asha Butterfly Valentine Dogs, které její přechodní pánečci vyřídili coursingovou licenci. Za to jim patří velký dík. Vipet by neměl jen tak zahálet na gauči, i když je mu "už" 5 let.
Miška

Miška

Moira Ayort Back
3.5.2014 - coursing Radslavice CACT,B

Moira Ayort Back - 5. místo, whippet mix

Radslavice nám nikdy moc nešly. A poslední závod nebyl výjimkou. Je tu spousta koňských překážek a Moira natolik kombinuje a chytračí, až na to doplatí. Ovšem na to, že ji v srpnu bude osm, a k nějakému tréninku ji nedonutím, je pořád v dobré kondici.
Celý závod měl atmosféru našich závodních začátků, jak počtem psů, tak přátelskou atmosférou.

Za fotku děkuji Míši Slobodové.
Icy

Icy

Icy - červená dečka
27.4.2014 - Mezinárodní mistrovství Slovenska (CACIL, CACT)

Icy Flower Bohemia Snap Dog - 2. místo whippet fena klasik, resCACIL, resCACT

Závodu jsem se osobně nezúčastnila. Poděkování patří mému muži za odvoz Icy na závod, kde ji převzala Denisa a zajistila všechen servis. Tímto jim samozřejmě znova děkuji. Icy si bohužel ze závodu přivezla výron prstu, takže máme na několik týdnů vystaráno.
Efík mezi tím doma přivítal nevěstu. Všechno co mělo proběhnout proběhlo, teď už jen zbývá čekat na výsledek.

Za fotku děkuji Jiřce Štanclové.
Efa

Efa

CACIL Spitzerberg
20.4.2014 - CACIL Spitzerberg, druhý závod rakousko-českého CUPu

Icy Flower Bohemia Snap Dog - 9. místo, whippet fena klasik
Blue Effect Valentine Dogs - 4. místo whippet sprinter

Nedá mi to, abych ochranitelsky nezmínila bodování Icy v prvním kole, kde byla hodnocena nepochopitelně nízko. Druhé kolo již bylo podle zásluh, ale na lepší umístění nestačilo. I to se stává.

Celkově nám body stačily na dvě druhá místa CUPu, jak pro Efíka, tak pro Icy.
závodníci

závodníci

Medlánecký Sysel
6.4.2014 - Medlánecký sysel, coursing CACIL, CACT, Rakousko-český CUP

Úžasný výsledek jsme si přivezli z Brna. Byl to pro nás první letošní coursingový závod.

Icy Flower Bohemia Snap Dog - 1. místo whippet fena klasik, CACIL, CACT
Blue Effect Valentine Dogs - 1.místo whippet sprinter a CACT
Moira Ayort Back - 6. místo

za fotku děkuji Petru Matlovi
Efa

Efa

dogdancingový pokus
28.-30.3.2014 - Tanec s vlkem aneb dogdancingové soustředění s Vandou Gregorovou a Kateřinou Veinlichovou.

Parádní víkendový relax plný zábavy a dogdancingu. Nebyli jsme poprvé a určitě né naposledy.
Kari

Kari

Cariam Valentine Dogs
22.-23.2.2014 DUOCACIB - MVP Brno
Dvoudenní výstava v Brně se dvěma odchovanci.

Efa - první den výborná, druhý den VD
Kari - první den V1 CAJC, druhý den VD1

za fotky děkuji Jitce Honzíkové
tři grácie

tři grácie

1.3.2014 - Den mladých a veteránů KCHADP.
Zkusit si roli posuzovatelky exteriéru byla výborná a cenná zkušenost. Až do té míry, že bych na sebe tuhle odpovědnost nikdy vzít nechtěla :-)

za fotku děkuji Petru Gajdošovi
smecka_C.jpg
10.2.2014 - dnes slaví své první narozeniny štěňata z vrhu *C*.
Jako by to bylo včera, kdy jsme netrpělivě čekali na váš příchod na svět. Mamka Sandy si dávala na čas, ačkoliv takhle kulatá snad nikdy nebyla. V neděli odpoledne jsme se konečně dočkali a na svět se vyklubala první trojice modrých fenek. Ti, co čekali na pejska se už pomalu smiřovali s fenkou, ale nakonec to Sandy rozdělila celkem spravedlivě. 6 feneček a 4 pejsky si jejich noví majitelé vybrali docela brzy a my jsme rádi, že se všichni mají dobře.
Přejeme našim "céčkům" jen to nejlepší a budeme se těšit na nové zprávy a nějakou fotku z oslavy.
Pozvánka

Pozvánka

Den mladých a veteránů Praha
Srdečně zveme majitele mladých whippetů a greyhoundů do 15 měsíců a veteránů od 8 let ! Můžete se přihlásit, ale můžete se jen přijet podívat.

Klub chovatelů chrtů anglických dostihových plemen pořádá v sobotu 1. března 2014 v Praze 6-Nebušicích již 4. ročník klubové soutěže DEN MLADÝCH A VETERÁNŮ. - See more at: http://greywhippet.cz/#sthash.hkEjEJfc.dpuf

Soutěž je neoficiální „výstavou“ a tedy skvělou příležitostí pro majitele štěňat a mladých psů natrénovat vystavování v kruhu a přivyknout pejsky na prostředí výstav. Zároveň se nám představí i psí senioři, kteří již většinou mají svou výstavní kariéru za sebou, přesto jsou stále ve skvělé kondici. Soutěž jsme zavedli po vzoru jiných chovatelských klubů v Evropě (je pořádána např. v Belgii, Německu a Holandsku). Posuzují většinou chovatelé, kteří nejsou oficiálními rozhodčími. Soutěž je přístupná všem bez ohledu na klubovou příslušnost majitele psa .

Uzávěrka přihlášek: 25.února 2014
propozice: http://greywhippet.cz/wp-content/uploads/DMV-2014-propozice.pdf
http://greywhippet.cz/
místo konání: http://www.daezio.cz/
Shidi

Shidi

Casidhe Valentine Dogs
19.1.2014 - Wintershow - CACIB - Trenčín/Sk

Casidhe Valentine Dogs - V2, třída mladých

Zatímco já jsem předváděla své dva odchovy v Polsku, Nika Spišiaková obhajovala naše barvy na Slovensku. Shidík je kus chlapa, rozhodčí se ale moc líbil. Děkuji Niki za prezentaci a těším se naviděnou.
Fotka je z archivu majitelky, ve věku 8 měsíců.
EFA

EFA

třída otevřená
19.1.2014 výstava psů Sosnowiec Polsko

Blue Effect Valentine Dogs - V2, třída otevřená
Cariam Valentine Dogs - V2, třída mladých
Logo 1 a název.jpg
Facebook

Facebook

Arachné Naděje snů

Arachné Naděje snů


Pedigree Arachné

Pedigree Arachné

My Camelot Sandy Show

My Camelot Sandy Show


Pedigree Sandy Show

Pedigree Sandy Show

Rodokmen Sendy

Moira Ayort Back

Moira Ayort Back


Pedigree Moira AB

Pedigree Moira AB

Icy.jpg
Pedigree Icy Flower BSD

Pedigree Icy Flower BSD

Blue Effect Valentine Dogs

Blue Effect Valentine Dogs

Pedigree Blue Effect

Pedigree Blue Effect

3,5 years

3,5 years

Cariam Valentine Dogs
Pedigree Cariam VD
Pedigree Cariam VD
hana.walentova@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one